به بخش راهنمای سایت UDK.ir خوش آمدید. در این بخش طی چند دقیقه سایت را به شما معرفی می کنیم، لطفا تا انتها همراه ما باشید!

 

logo
UDK.ir "کلیدی برای پیشرفت شما"ست. ما در این سایت هر امکاناتی که برای پیشرفت شما در زمینه تخصص های مرتبط با ساخت بازیهای رایانه ای لازم باشد را فراهم آورده ایم. میخواهید بازیساز شوید؟ میخواهید برنامه نویس شوید؟ میخواهید مدلسازی و طراحی و... یاد بگیرید؟ درست آمده اید!

 

در این سایت بر روی چه زمینه هایی تمرکز میشود؟
ما در این سایت به طور تخصصی روی ساخت و توسعه بازیهای رایانه ای، و تمامی زمینه های مرتبط فعالیت می کنیم. این زمینه ها عبارتند از:

1. آموزش کار با انجین های بازیسازی
2. طراحی مرحله
3. برنامه نویسی
4. طراحی و پیاده سازی پایگاه داده
5. بازینامه نویسی
6. مدل سازی سه بعدی
7. طراحی و گرافیک
8. آهنگسازی و موسیقی
9. اخبار و مطالب مرتبط با زمینه ی ساخت و توسعه بازی و زمینه های مرتبط

 

از کجا شروع کنم؟!
هنوز نمی دانید انجین چیست؟ نمی دانید طراحی مرحله یعنی چه؟ اصول برنامه نویسی را نمی دانید؟ نگران نباشید! ما یک کارگاه اولیه رایگان برایتان آماده کردیم تا با گذراندن آن با تمامی این مفاهیم آشنا شوید.

بنابراین به محض خواندن تمام مطالب این بخش، اولین حرکت را انجام داده و کارگاه رایگان مقدماتی را بگذرانید:


ورود به دوره مقدماتی


با گذراندن این کارگاه اولیه مجوز فعالیت رسمی شما به عنوان یک کاربر ثابت در سایت صادر خواهد شد.

پس از گذراندن این کارگاه مقدماتی، میتوانید فعالیت خود را شروع کنید؛ مطالب آموزشی در سایت را دنبال کنید و تمرین کنید.
نیاز به آموزش های تخصصی تر و حرفه ای تری دارید؟ ما دو پیشنهاد به شما داریم:
1. خرید آموزش های با کیفیت از فروشگاه آنلاین
در بخش فروشگاه برترین و بهترین آموزش های فارسی و زبان اصلی قرار داده شده است، آموزش های موجود در این بخش برترین و با کیفیت ترین آموزش های موجود میباشند و بسیاری از آنها به طور اختصاصی صرفا در همین سایت عرضه می شوند.
2. شرکت در کارگاه های تخصصی و غیر رایگان
در این بخش، برترین مدرسان ایران کارگاه های با کیفیتی را در زمینه های مختلف برگزار می کنند، تمامی دوره ها توسط اساتید مجرب پشتیبانی میشود و پس از طی کردن تمامی دوره ها؛ مدرک اتمام دوره از طرف انجمن بازیسازان ایران به کاربر اعطا خواهد شد.

 

نمونه کارهای خود را در سایت قرار دهید!
اگر فکر می کنید در کارتان به اندازه کافی حرفه ای شدید، نمونه کارهای خود را برای نمایش به دیگران قرار دهید! برای اینکار وارد پنل کاربری خود در سایت شده، و از بخش ارسال نمونه کار، نمونه کارهای خود را به همراه توضیحات و تصاویر آن برای ما ارسال کنید.
نمونه کار ارسالی شما بین 24 الی 48 ساعت بررسی شده و نتیجه ی بررسی از طریق پیام خصوصی به شما اعلام خواهد شد. در صورت تأیید؛ نمونه کار به همراه توضیحات مربوط در بخش نمونه کارها قرار می گیرد. در صورت کسب آرای کافی و کیفیت مناسب، نمونه کار شما به همراه توضیحات، در بخش تاپ گالری در صفحه نخست سایت قرار خواهد گرفت.

 

خودتان آموزش قرار دهید و درآمد کسب کنید!
اگر توانایی قرار دادن مقالات و آموزش را در سایت کسب کرده اید، خوب دست به کار شوید! شما میتوانید در قرار دادن مطالب آموزشی و مفید در سایت و همینطور اخبار حوزه های مرتبط با زمینه های تمرکز سایت سهیم شده و امکان استخدام شدن به عنوان نویسنده در سایت را برای خود فراهم کنید.
رده بندی کاربران در صفحه نخست بر اساس میزان امتیاز کاربری ای میباشد؛ که کاربر بر اساس تعداد پسندیده شدن مطالب خود در سایت دریافت کرده است.
یعنی به هر اندازه که مطالب ارسالی توسط شما توسط کاربران دیگر پسندیده شود، به میزان امتیاز کاربری شما افزوده خواهد شد. نحوه ی محاسبه ی این امتیاز در ادامه آمده است.

 

ارسال مقاله/آموزش در سایت چه مزایایی برای من دارد؟
کاربر میتواند طبق شرایطی که در ذیل آمده است معادل نقدی امتیاز خود را دریافت کرده و یا با شرایط خاصی از سایت خریداری کنند.

کاربران عادی:

مطالب قرار داده شده توسط این گروه کاربری، با احتساب مطالب آموزشی، هرلایک 2 امتیاز و مطالب متفرقه، هر لایک 1 امتیاز، به میزان امتیاز های وی اضافه خواهد کرد. با رسیدن امتیاز کاربری کاربر، به حداقل 500، کاربر امکان استفاده از این امتیاز را خواهد داشت، برای این دسته از کاربران امکان تسویه حساب نقدی وجود نداشته، و صرفا میتوانند معادل همین مبلغ با احتساب هر امتیاز 100 تومان از فروشگاه سایت خریداری کرده و یا در کارگاه های غیر رایگان ثبت نام کنند. بر این اساس، ابتدای هر ماه، به کاربرانی که امتیاز کاربری آنها، 500 و یا بیشتر است، بن تخفیف 2 روزه ی فروشگاه و شرکت در کارگاه ها را ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که کاربر در صورتی که در طی این 2 روز از بن تخفیف استفاده نکند، تا ابتدای ماه آینده قادر به استفاده از امتیاز کاربری خود نخواهد بود. پس از استفاده از بن تخفیف امتیاز کاربر صفر شده و مسلما نام وی از صفحه کاربران برتر خارج و چرخه ی محاسبه ی امتیاز از نو برای وی انجام خواهد شد.

نویسندگان سایت:

مطالب قرار داده شده توسط این گروه کاربری، با احتساب مطالب آموزشی، هرلایک 3 امتیاز و مطالب متفرقه، هر لایک 2 امتیاز، به میزان امتیاز های وی اضافه خواهد کرد. با رسیدن امتیاز کاربری کاربر، به حداقل 500، کاربر امکان استفاده از این امتیاز را خواهد داشت، برای این دسته از کاربران امکان تسویه حساب نقدی وجود داشته و میتوانند در فرم درخواست تسویه حساب، با وارد کردن مشخصات دقیق خود، و با تأیید صحت اطلاعات وارد شده توسط مدیریت کل و اعتبار سنجی، به ازای هر امتیاز معادل 100 تومان را به صورت نقدی دریافت کنند، بعلاوه امکان خرید از فروشگاه و شرکت در کارگاه ها نیز برای این دسته از کاربران وجود دارد. به این صورت که به ازای هر امتیاز معادل 100 تومان+ 10 هزار تومان هدیه به وی بن تخفیف تعلق میگیرد. بر همین اساس مدیریت کل موظف است بن تخفیف را ابتدای هر ماه به این دسته از کاربران نیز ارسال کند. لازم به ذکر است که هر دو روش دریافت تسهیلات محدودیت 2 روزه داشته و هرگونه درخواستی در خارج از این بازه رسیدگی نخواهد شد.
کروه کاربری/امکاناتنحوه ارسال مطلبتسویه حساب نقدیاستفاده از بن تخفیفنحوه محاسبه امتیاز
کاربر عادیاز طریق فرم ارسال مطلب در داشبوردخیرهر امتیاز معادل 100 تومانمطالب آموزشی هر پسندیده 2 امتیاز
مطالب غیرآموزشی هر پسندیده 1 امتیاز
نویسنده سایتاز طریق پنل مخصوص و بدون محدودیتبلی - با احتساب هر امتیاز معادل 100 تومانهر امتیاز معادل 100 تومان+ 10 هزار تومان هدیهمطالب آموزشی هر پسندیده 3 امتیاز
مطالب غیرآموزشی هر پسندیده 2 امتیاز
 
من چگونه میتوانم به عنوان نویسنده در سایت استخدام شوم؟
برای استخدام در سایت به عنوان نویسنده، باید تمامی شرایط زیر برای شما فراهم شود:
1. حداقل 4 ماه از ثبت نام شمادر سایت گذشته باشد
2. کارگاه تخصصی استخدام را گذرانده و در آن موفق به کسب حداقل نمره قبولی شده باشید.
3. حداقل 20 مطلب تأیید شده در سایت قرار داده باشید.
 
بخش های دیگر سایت کدامند؟
بخش پرسش و پاسخ: اگر در طی مسیر یادگیری با مشکلی مواجه شدید، میتوانید سوالات خود را در این بخش مطرح کنید و یا خودتان به سوالات مطرح شده در این بخش پاسخ دهید.
بخش کاریابی: اگر به دنبال شغلی هستید، و یا اگر دنبال فردی با تخصصی خاص هستید تا از او در شرکت یا تیم خود استفاده کنید. میتوانید در این بخش به رایگان به تمامی این امکانات دسترسی پیدا کنید.
 
 
تمامی امکانات سایت در نسخه ی بتا قرار دارند و ما به شدّت به همراهی، همکاری و نظرات شما برای تکمیل سایت نیاز داریم.

ما همواره از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می کنیم، برای تماس مستقیم با تیم مدیریت میتوانید از طریق فرم تماس با ما

نام خود را وارد کنید

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
و یا فرم تماس با ما در منوی کشویی سمت راست، نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما مطرح کنید.